FR01KR16H
NKK SwitchesNKK Switches
FR01KR16H Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FR01KR16H
Gamintojas / Gamintojas: NKK Switches
Prekės aprašymas SWITCH ROTARY DIP HEX 100MA 5V
Duomenų lapai: FR01KR16H.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
FR01KR16H specifikacijos
Dalies numeris FR01KR16H Gamintojas NKK Switches
apibūdinimas SWITCH ROTARY DIP HEX 100MA 5V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 53740 pcs Duomenų lapas FR01KR16H.pdf
Plaunamas No Įtampos įvertinimas 5VDC
Nutraukimo stilius PC Pin Serija FR01
Pikis 0.100" (2.54mm), Full Pakuotė Bulk
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Pozicijų skaičius 16
Montavimo tipas Through Hole, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Mechaninis gyvenimas 10,000 Steps Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
Ilgis 0.393" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis virš valdybos 0.394" (10.00mm) funkcijos -
Elektros gyvenimas 10,000 Steps Išsamus aprašymas Dip Switch Hexadecimal 16 Position Through Hole, Right Angle Rotary with Shaft Actuator 100mA 5VDC
Dabartinis įvertinimas 100mA Kontaktinė medžiaga Copper Alloy