FR01KC16H-S
NKK SwitchesNKK Switches
FR01KC16H-S Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FR01KC16H-S
Gamintojas / Gamintojas: NKK Switches
Prekės aprašymas SW ROTARY DIP HEX COMP 100MA 5V
Duomenų lapai: FR01KC16H-S.pdf
  • Pranešimas
FR01KC16H-S specifikacijos
Dalies numeris FR01KC16H-S Gamintojas NKK Switches
apibūdinimas SW ROTARY DIP HEX COMP 100MA 5V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 54243 pcs Duomenų lapas FR01KC16H-S.pdf
Plaunamas No Įtampos įvertinimas 5VDC
Nutraukimo stilius PC Pin Serija FR01
Pikis 0.100" (2.54mm), Full Pakuotė Tube
Kiti vardai 360-2203 Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C
Pozicijų skaičius 16 Montavimo tipas Through Hole, Right Angle
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Mechaninis gyvenimas 10,000 Steps
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks Ilgis 0.393" (10.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis virš valdybos 0.394" (10.00mm)
funkcijos - Elektros gyvenimas 10,000 Steps
Išsamus aprašymas Dip Switch Hexadecimal Complement 16 Position Through Hole, Right Angle Rotary with Shaft Actuator 100mA 5VDC Dabartinis įvertinimas 100mA