FR01AR16HB-S
NKK SwitchesNKK Switches
FR01AR16HB-S Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FR01AR16HB-S
Gamintojas / Gamintojas: NKK Switches
Prekės aprašymas SWITCH ROTARY DIP HEX 100MA 5V
Duomenų lapai: FR01AR16HB-S.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
FR01AR16HB-S specifikacijos
Dalies numeris FR01AR16HB-S Gamintojas NKK Switches
apibūdinimas SWITCH ROTARY DIP HEX 100MA 5V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 24999 pcs Duomenų lapas FR01AR16HB-S.pdf
Plaunamas No Įtampos įvertinimas 5VDC
Nutraukimo stilius PC Pin Serija FR01
Pikis 0.100" (2.54mm), Full Pakuotė Tube
Kiti vardai FR01AR16HBS Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C
Pozicijų skaičius 16 Montavimo tipas Panel Mount, Right Angle
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Mechaninis gyvenimas 10,000 Steps
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Ilgis 0.516" (13.11mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis virš valdybos 0.433" (11.00mm)
funkcijos - Elektros gyvenimas 10,000 Steps
Išsamus aprašymas Dip Switch Hexadecimal 16 Position Panel Mount, Right Angle Rotary with Shaft Actuator 100mA 5VDC Dabartinis įvertinimas 100mA