FR01AR10PB-S
NKK SwitchesNKK Switches
FR01AR10PB-S Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FR01AR10PB-S
Gamintojas / Gamintojas: NKK Switches
Prekės aprašymas SWITCH ROTARY DIP BCD 100MA 5V
Duomenų lapai: FR01AR10PB-S.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
FR01AR10PB-S specifikacijos
Dalies numeris FR01AR10PB-S Gamintojas NKK Switches
apibūdinimas SWITCH ROTARY DIP BCD 100MA 5V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 26089 pcs Duomenų lapas FR01AR10PB-S.pdf
Plaunamas No Įtampos įvertinimas 5VDC
Nutraukimo stilius PC Pin Serija FR01
Pikis 0.100" (2.54mm), Full Pakuotė Tube
Kiti vardai 360-3426
FR01AR10PB-S-ND
FR01AR10PBS
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C
Pozicijų skaičius 10 Montavimo tipas Panel Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Mechaninis gyvenimas 10,000 Steps
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks Ilgis 0.516" (13.11mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis virš valdybos 1.104" (28.05mm)
funkcijos - Elektros gyvenimas 10,000 Steps
Išsamus aprašymas Dip Switch BCD 10 Position Panel Mount Rotary with Shaft Actuator 100mA 5VDC Dabartinis įvertinimas 100mA