FR01AC10PB-W
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FR01AC10PB-W
Gamintojas / Gamintojas: NKK Switches
Prekės aprašymas SW ROTARY DIP BCD COMP 100MA 5V
Duomenų lapai: FR01AC10PB-W.pdf
  • Pranešimas
FR01AC10PB-W specifikacijos
Dalies numeris FR01AC10PB-W Gamintojas NKK Switches
apibūdinimas SW ROTARY DIP BCD COMP 100MA 5V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 25746 pcs Duomenų lapas FR01AC10PB-W.pdf
Plaunamas Yes Įtampos įvertinimas 5VDC
Nutraukimo stilius PC Pin Serija FR01
Pikis 0.100" (2.54mm), Full Pakuotė Bulk
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Pozicijų skaičius 10
Montavimo tipas Panel Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Mechaninis gyvenimas 10,000 Steps Ilgis 0.516" (13.11mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis virš valdybos 1.104" (28.05mm)
funkcijos - Elektros gyvenimas 10,000 Steps
Išsamus aprašymas Dip Switch BCD Complement 10 Position Panel Mount Rotary with Shaft Actuator 100mA 5VDC Dabartinis įvertinimas 100mA
Kontaktinė medžiaga Copper Alloy Susisiekite su Finish Gold
Grandinė BCD Complement Kūno medžiaga Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled
Pavaros tipas Rotary with Shaft Pavaros lygis Raised
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FR01AC10PB-W-S
FR01AC10PB-W-S
Gamintojai: NKK Switches
apibūdinimas: SW ROTARY DIP BCD COMP 100MA 5V
Sandelyje: 24897 pcs
parsisiųsti: FR01AC10PB-W-S.pdf
RFQ
FR01AC16PB-S
FR01AC16PB-S
Gamintojai: NKK Switches
apibūdinimas: SW ROTARY DIP HEX COMP 100MA 5V
Sandelyje: 17975 pcs
parsisiųsti: FR01AC16PB-S.pdf
RFQ
FR01AC10PB
FR01AC10PB