NZ2520SA-40.000000MHZ
NDKNDK
NDK
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NZ2520SA-40.000000MHZ
Gamintojas / Gamintojas: NDK
Prekės aprašymas OSC XO 40.000MHZ CMOS SMD
Duomenų lapai: NZ2520SA-40.000000MHZ.pdf
  • Pranešimas
NZ2520SA-40.000000MHZ specifikacijos
Dalies numeris NZ2520SA-40.000000MHZ Gamintojas NDK
apibūdinimas OSC XO 40.000MHZ CMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4661 pcs Duomenų lapas NZ2520SA-40.000000MHZ.pdf
Įtampa - tiekimas 3V Įveskite TCXO
Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija NZ2520SA
Reitingai - Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis CMOS
Kiti vardai 644-1084-6 Darbinė temperatūra -10°C ~ 60°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm)
Funkcija Standby (Power Down) Dažnio stabilumas ±30ppm
Dažnumas 40MHz Išsamus aprašymas 40MHz TCXO CMOS Oscillator 3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 10.5mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) -