NX2016AB-38.4MHZ SWW
NDKNDK
NX2016AB-38.4MHZ SWW Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NX2016AB-38.4MHZ SWW
Gamintojas / Gamintojas: NDK
Prekės aprašymas CRYSTAL 38.4000MHZ 7PF SMD
Duomenų lapai: NX2016AB-38.4MHZ SWW.pdf
  • Pranešimas
NX2016AB-38.4MHZ SWW specifikacijos
Dalies numeris NX2016AB-38.4MHZ SWW Gamintojas NDK
apibūdinimas CRYSTAL 38.4000MHZ 7PF SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5491 pcs Duomenų lapas NX2016AB-38.4MHZ SWW.pdf
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Serija NX2016AB Reitingai -
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead
Kiti vardai 644-1125-6 Darbinė temperatūra -30°C ~ 75°C
Darbinis režimas Fundamental Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Apkrovos talpa 7pF
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.020" (0.50mm)
Dažnio tolerancija ±20ppm Dažnio stabilumas ±20ppm
Dažnumas 38.4MHz ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 60 Ohms
Išsamus aprašymas 38.4MHz ±20ppm Crystal 7pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead