NT2016SA-32M-END4263A
NDKNDK
NT2016SA-32M-END4263A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NT2016SA-32M-END4263A
Gamintojas / Gamintojas: NDK
Prekės aprašymas OSC VCTCXO 32MHZ SMD
Duomenų lapai: NT2016SA-32M-END4263A.pdf
  • Pranešimas
NT2016SA-32M-END4263A specifikacijos
Dalies numeris NT2016SA-32M-END4263A Gamintojas NDK
apibūdinimas OSC VCTCXO 32MHZ SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 91812 pcs Duomenų lapas NT2016SA-32M-END4263A.pdf
Įtampa - tiekimas 1.8V Įveskite VCTCXO
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Serija NT2016SA
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis -
Kiti vardai 644-1328-2
NT2016SA-32M-ENA4263A
Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija -
Dažnio stabilumas ±2ppm Dažnumas 32MHz
Išsamus aprašymas 32MHz VCTCXO Oscillator 1.8V 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 1.5mA