MYLPW3R34EAFN
Murata Power SolutionsMurata Power Solutions
Murata Power Solutions
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MYLPW3R34EAFN
Gamintojas / Gamintojas: Murata Power Solutions
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 3.3V 15W
Duomenų lapai: MYLPW3R34EAFN.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
168 pcs
  • Pranešimas
MYLPW3R34EAFN specifikacijos
Dalies numeris MYLPW3R34EAFN Gamintojas Murata Power Solutions
apibūdinimas DC DC CONVERTER 3.3V 15W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5079 pcs Duomenų lapas MYLPW3R34EAFN.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 3.3V
Įtampa - izoliacija 1.5kV Įtampa - įėjimas (min.) 18V
Įtampa - įėjimas (maks.) 62V Įveskite Isolated Module
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 1.47" L x 1.19" W x 0.17" H (37.3mm x 30.1mm x 4.2mm)
Serija - Galia (vatais) 15W
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 17-SMD Module
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 17 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos -
Efektyvumas 87% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 4.5A 18V - 62V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 4.5A Programos ITE (Commercial)