RCER71H225K2DBH03A
Murata ElectronicsMurata Electronics
RCER71H225K2DBH03A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RCER71H225K2DBH03A
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas CAP CER 2.2UF 50V X7R RADIAL
Duomenų lapai: 1.RCER71H225K2DBH03A.pdf2.RCER71H225K2DBH03A.pdf3.RCER71H225K2DBH03A.pdf
  • Pranešimas
RCER71H225K2DBH03A specifikacijos
Dalies numeris RCER71H225K2DBH03A Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas CAP CER 2.2UF 50V X7R RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.217" L x 0.124" W (5.50mm x 3.15mm) Serija RCE
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 490-7535-3
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius Straight
"Lead Spacing" 0.098" (2.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.157" (4.00mm) funkcijos -
Išsamus aprašymas 2.2µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R Radial Talpa 2.2µF