PTGLASARR27M1B51B0
Murata ElectronicsMurata Electronics
Murata Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PTGLASARR27M1B51B0
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas PTC RESET FUSE 0.27OHM DISC
Duomenų lapai: 1.PTGLASARR27M1B51B0.pdf2.PTGLASARR27M1B51B0.pdf3.PTGLASARR27M1B51B0.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
300 pcs
  • Pranešimas
PTGLASARR27M1B51B0 specifikacijos
Dalies numeris PTGLASARR27M1B51B0 Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas PTC RESET FUSE 0.27OHM DISC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - maks 16V Įveskite Ceramic
Storis (maks.) - Dydis / Matmenys 0.398" Dia x 0.138" T (10.10mm x 3.50mm)
Serija POSISTOR®, PTGL Atsparumas - 25 ° C (tipas) 270 mOhms
Reitingai - Pakuotė -
Paketas / dėžutė Radial, Disc Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.591" (15.00mm)
Išsamus aprašymas Ceramic PTC Resettable Fuse 16V 1.025A Ih Through Hole Radial, Disc Dabartinis - kelionė (ji) 1.9A
Dabartinis - maks 8A Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 1.025A