PTGL14AR180M9C01B0
Murata ElectronicsMurata Electronics
PTGL14AR180M9C01B0 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PTGL14AR180M9C01B0
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas PTC RESET FUSE 265V 230MA RADIAL
Duomenų lapai: 1.PTGL14AR180M9C01B0.pdf2.PTGL14AR180M9C01B0.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
PTGL14AR180M9C01B0 specifikacijos
Dalies numeris PTGL14AR180M9C01B0 Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas PTC RESET FUSE 265V 230MA RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 80607 pcs Duomenų lapas 1.PTGL14AR180M9C01B0.pdf2.PTGL14AR180M9C01B0.pdf
Įtampa - maks 265V Įveskite Ceramic
Storis (maks.) - Dydis / Matmenys 0.618" Dia x 0.256" T (15.70mm x 6.50mm)
Serija POSISTOR®, PTGL Atsparumas - 25 ° C (tipas) 18 Ohms
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Kiti vardai 490-7096
PTGL14AR180M9C01B0-ND
Darbinė temperatūra -10°C ~ 60°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.854" (21.70mm) Išsamus aprašymas Ceramic PTC Resettable Fuse 265V 230mA Ih Through Hole Radial, Disc
Dabartinis - kelionė (ji) 380mA Dabartinis - maks 1.8A
Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 230mA Patvirtinimai UL