PTGL12AS2R2K4B51B0
Murata ElectronicsMurata Electronics
PTGL12AS2R2K4B51B0 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PTGL12AS2R2K4B51B0
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas PTC RESET FUSE 60V 556MA RADIAL
Duomenų lapai: 1.PTGL12AS2R2K4B51B0.pdf2.PTGL12AS2R2K4B51B0.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
PTGL12AS2R2K4B51B0 specifikacijos
Dalies numeris PTGL12AS2R2K4B51B0 Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas PTC RESET FUSE 60V 556MA RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 92279 pcs Duomenų lapas 1.PTGL12AS2R2K4B51B0.pdf2.PTGL12AS2R2K4B51B0.pdf
Įtampa - maks 60V Įveskite Ceramic
Storis (maks.) - Dydis / Matmenys 0.453" Dia x 0.138" T (11.50mm x 3.50mm)
Serija POSISTOR®, PTGL Atsparumas - 25 ° C (tipas) 2.2 Ohms
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Kiti vardai 490-3981
Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.650" (16.50mm) Išsamus aprašymas Ceramic PTC Resettable Fuse 60V 556mA Ih Through Hole Radial, Disc
Dabartinis - kelionė (ji) 739mA Dabartinis - maks 5A
Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 556mA Patvirtinimai UL