PRG21BC3R3MM1RA
Murata ElectronicsMurata Electronics
PRG21BC3R3MM1RA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PRG21BC3R3MM1RA
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas PTC RESET FUSE 20V 180MA 0805
Duomenų lapai: 1.PRG21BC3R3MM1RA.pdf2.PRG21BC3R3MM1RA.pdf
  • Pranešimas
PRG21BC3R3MM1RA specifikacijos
Dalies numeris PRG21BC3R3MM1RA Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas PTC RESET FUSE 20V 180MA 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 214126 pcs Duomenų lapas 1.PRG21BC3R3MM1RA.pdf2.PRG21BC3R3MM1RA.pdf
Įtampa - maks 20V Įveskite Ceramic
Storis (maks.) 0.043" (1.10mm) Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija POSISTOR®, PRG Atsparumas - 25 ° C (tipas) 3.3 Ohms
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai 490-12123-2
PRG21BC3R3MM1RA-ND
Darbinė temperatūra -20°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - Išsamus aprašymas Ceramic PTC Resettable Fuse 20V 180mA Ih Surface Mount 0805 (2012 Metric)
Dabartinis - kelionė (ji) 400mA Dabartinis - maks 7.5A
Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 180mA Patvirtinimai UL