PRG18BB471MB1RB
Murata ElectronicsMurata Electronics
PRG18BB471MB1RB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PRG18BB471MB1RB
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas PTC RESET FUSE 24V 10MA 0603
Duomenų lapai: PRG18BB471MB1RB.pdf
  • Pranešimas
PRG18BB471MB1RB specifikacijos
Dalies numeris PRG18BB471MB1RB Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas PTC RESET FUSE 24V 10MA 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 392511 pcs Duomenų lapas PRG18BB471MB1RB.pdf
Įtampa - maks 24V Įveskite Ceramic
Storis (maks.) 0.037" (0.95mm) Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija POSISTOR®, PRG Atsparumas - 25 ° C (tipas) 470 Ohms
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai 490-2473-2
Darbinė temperatūra -20°C ~ 75°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - Išsamus aprašymas Ceramic PTC Resettable Fuse 24V 10mA Ih Surface Mount 0603 (1608 Metric)
Dabartinis - kelionė (ji) 21mA Dabartinis - maks 60mA
Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 10mA Patvirtinimai UL