PRF21BC471QB5RA
Murata ElectronicsMurata Electronics
PRF21BC471QB5RA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PRF21BC471QB5RA
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas THERMISTOR PTC 470 OHM 50% 0805
Duomenų lapai: PRF21BC471QB5RA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
PRF21BC471QB5RA specifikacijos
Dalies numeris PRF21BC471QB5RA Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas THERMISTOR PTC 470 OHM 50% 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 197741 pcs Duomenų lapas PRF21BC471QB5RA.pdf
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 (2012 Metric) Serija POSISTOR® PRF18/21
Atsparumo tolerancija ±50% Atsparumas @ 25 ° C 470 Ohms
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric)
Kiti vardai 490-6993-6 Darbinė temperatūra -20°C ~ 120°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas PTC Thermistor 470 Ohms 0805 (2012 Metric)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
PRF20-Q110-S5
PRF20-Q110-S5
Gamintojai: CUI Inc.
apibūdinimas: DC/DC CONVERTER 5V 20W
Sandelyje: 958 pcs
parsisiųsti: PRF20-Q110-S5.pdf
RFQ
PRF949,115
PRF949,115
Gamintojai: N/A
apibūdinimas: TRANSISTOR NPN 10V 9GHZ SOT416
Sandelyje: 5868 pcs
parsisiųsti:
RFQ
Gamintojai: N/A
apibūdinimas: TRANSISTOR NPN 10V 8.5GHZ SOT323
Sandelyje: 358276 pcs
parsisiųsti:
PRF21AR471QB5RA
PRF21AR471QB5RA
Gamintojai: Murata Electronics
apibūdinimas: THERMISTOR PTC 470 OHM 50% 0805