PRF18BD471QB1RB
Murata ElectronicsMurata Electronics
PRF18BD471QB1RB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PRF18BD471QB1RB
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas THERMISTOR PTC 470 OHM 50% 0603
Duomenų lapai: 1.PRF18BD471QB1RB.pdf2.PRF18BD471QB1RB.pdf
  • Pranešimas
PRF18BD471QB1RB specifikacijos
Dalies numeris PRF18BD471QB1RB Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas THERMISTOR PTC 470 OHM 50% 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4251 pcs Duomenų lapas 1.PRF18BD471QB1RB.pdf2.PRF18BD471QB1RB.pdf
Tiekėjo prietaisų paketas 0603 (1608 Metric) Serija POSISTOR® PRF18/21
Atsparumo tolerancija ±50% Atsparumas @ 25 ° C 470 Ohms
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric)
Kiti vardai 490-2465-2 Darbinė temperatūra -20°C ~ 120°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas PTC Thermistor 470 Ohms 0603 (1608 Metric)