PRF18AR471QS5RB
Murata ElectronicsMurata Electronics
PRF18AR471QS5RB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PRF18AR471QS5RB
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas THERMISTOR PTC 470 OHM 50% 0603
Duomenų lapai: 1.PRF18AR471QS5RB.pdf2.PRF18AR471QS5RB.pdf
  • Pranešimas
PRF18AR471QS5RB specifikacijos
Dalies numeris PRF18AR471QS5RB Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas THERMISTOR PTC 470 OHM 50% 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 233659 pcs Duomenų lapas 1.PRF18AR471QS5RB.pdf2.PRF18AR471QS5RB.pdf
Tiekėjo prietaisų paketas 0603 (1608 Metric) Serija POSISTOR® PRF18/21
Atsparumo tolerancija ±50% Atsparumas @ 25 ° C 470 Ohms
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric)
Darbinė temperatūra -20°C ~ 160°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas PTC Thermistor 470 Ohms 0603 (1608 Metric)