PLY10AS2121R4R2B
Murata ElectronicsMurata Electronics
PLY10AS2121R4R2B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PLY10AS2121R4R2B
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas COMMON MODE CHOKE 1.4A 2LN TH
Duomenų lapai: 1.PLY10AS2121R4R2B.pdf2.PLY10AS2121R4R2B.pdf
  • Pranešimas
PLY10AS2121R4R2B specifikacijos
Dalies numeris PLY10AS2121R4R2B Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas COMMON MODE CHOKE 1.4A 2LN TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4451 pcs Duomenų lapas 1.PLY10AS2121R4R2B.pdf2.PLY10AS2121R4R2B.pdf
Įtampos įvertinimas - DC - Įtampos įvertinimas - AC 300V
Dydis / Matmenys 0.709" L x 0.630" W (18.00mm x 16.00mm) Serija PLY10
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Vertical, 4 PC Pin Darbinė temperatūra -25°C ~ 60°C
Linijų skaičius 2 Montavimo tipas Through Hole
Aukštis (maks.) 0.689" (17.50mm) Filtro tipas Power Line
funkcijos - Išsamus aprašymas 2 Line Common Mode Choke Through Hole 1.4A
DC rezistorius (DCR) (maks.) - Dabartinis įvertinimas (maks.) 1.4A