PKM22EPTH2002-B0
Murata ElectronicsMurata Electronics
Murata Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PKM22EPTH2002-B0
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas AUDIO PIEZO TRANSDUCER 25V TH
Duomenų lapai: 1.PKM22EPTH2002-B0.pdf2.PKM22EPTH2002-B0.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
600 pcs
  • Pranešimas
PKM22EPTH2002-B0 specifikacijos
Dalies numeris PKM22EPTH2002-B0 Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas AUDIO PIEZO TRANSDUCER 25V TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 98621 pcs Duomenų lapas 1.PKM22EPTH2002-B0.pdf2.PKM22EPTH2002-B0.pdf
Įtampos diapazonas 25V (Max) Nutraukimas PC Pins
Technologija Piezo Garso slėgio lygis (SPL) 70dB @ 3V, 10cm
Dydis / Matmenys 0.866" L x 0.276" W (22.00mm x 7.00mm) Serija PiezoRinger®
Reitingai - Uosto vieta Side
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C
Darbinis režimas Ringer Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties tipas Zero-Peak Signal
Aukštis - sėdi (maks.) 1.063" (27.00mm) Dažnumas 2kHz
Trukmė - Vairuotojo grandine Transducer, Externally Driven
Išsamus aprašymas Buzzers Transducer, Externally Driven Piezo 2kHz 70dB @ 3V, 10cm Through Hole PC Pins Dabartinis - tiekimas -