NTPAJ6R0LDKB0
Murata ElectronicsMurata Electronics
NTPAJ6R0LDKB0 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NTPAJ6R0LDKB0
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas ICL 6 OHM 15% 3.4A 18MM
Duomenų lapai: 1.NTPAJ6R0LDKB0.pdf2.NTPAJ6R0LDKB0.pdf
  • Pranešimas
NTPAJ6R0LDKB0 specifikacijos
Dalies numeris NTPAJ6R0LDKB0 Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas ICL 6 OHM 15% 3.4A 18MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4531 pcs Duomenų lapas 1.NTPAJ6R0LDKB0.pdf2.NTPAJ6R0LDKB0.pdf
Tolerancija ±15% Serija NTPAJ
R25 ° C 6 Ohms Pakuotė Bulk
Kiti vardai 490-3946 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Skersmuo 0.709" (18mm) Išsamus aprašymas Inrush Current Limiter 6 Ohms ±15% 3.4A 0.709" (18mm)
Dabartinis - pastoviosios būsenos maks 3.4A Patvirtinimai -