NFZ18SM121SN10D
Murata ElectronicsMurata Electronics
Murata Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NFZ18SM121SN10D
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas FERRITE BEAD 120 OHM 0603 1LN
Duomenų lapai: 1.NFZ18SM121SN10D.pdf2.NFZ18SM121SN10D.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
NFZ18SM121SN10D specifikacijos
Dalies numeris NFZ18SM121SN10D Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas FERRITE BEAD 120 OHM 0603 1LN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 928101 pcs Duomenų lapas 1.NFZ18SM121SN10D.pdf2.NFZ18SM121SN10D.pdf
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija *
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric)
Kiti vardai 490-16642-1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis (maks.) 0.037" (0.95mm)