NFM31PC276B0J3L
Murata ElectronicsMurata Electronics
NFM31PC276B0J3L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NFM31PC276B0J3L
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas CAP FEEDTHRU 27UF 20% 6.3V 1206
Duomenų lapai: 1.NFM31PC276B0J3L.pdf2.NFM31PC276B0J3L.pdf
  • Pranešimas
NFM31PC276B0J3L specifikacijos
Dalies numeris NFM31PC276B0J3L Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas CAP FEEDTHRU 27UF 20% 6.3V 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 127110 pcs Duomenų lapas 1.NFM31PC276B0J3L.pdf2.NFM31PC276B0J3L.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Tolerancija ±20%
Sriegio dydis - Temperatūros koeficientas -
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija EMIFIL®, NFM31
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric), 3 PC Pad Kiti vardai 490-6984-2
NFM31PC276B0J3L-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įterpimo nuostolis -
Aukštis (maks.) 0.059" (1.50mm) Išsamus aprašymas 27µF Feed Through Capacitor 6.3V 6A 5 mOhm 1206 (3216 Metric), 3 PC Pad
DC rezistorius (DCR) (maks.) 5 mOhm Dabartinis 6A
Talpa 27µF