NFM21PC474R1C3D
Murata ElectronicsMurata Electronics
NFM21PC474R1C3D Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NFM21PC474R1C3D
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas CAP FEEDTHRU 0.47UF 20% 16V 0805
Duomenų lapai: 1.NFM21PC474R1C3D.pdf2.NFM21PC474R1C3D.pdf3.NFM21PC474R1C3D.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
NFM21PC474R1C3D specifikacijos
Dalies numeris NFM21PC474R1C3D Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas CAP FEEDTHRU 0.47UF 20% 16V 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Sriegio dydis - Temperatūros koeficientas -
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija EMIFIL®, NFM21
Reitingai - Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric), 3 PC Pad Kiti vardai 490-2537-6
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įterpimo nuostolis -
Aukštis (maks.) 0.037" (0.95mm) Išsamus aprašymas 0.47µF Feed Through Capacitor 16V 2A 30 mOhm 0805 (2012 Metric), 3 PC Pad
DC rezistorius (DCR) (maks.) 30 mOhm Dabartinis 2A
Talpa 0.47µF