NFM18PS105D0J3D
Murata ElectronicsMurata Electronics
NFM18PS105D0J3D Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NFM18PS105D0J3D
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas CAP FEEDTHRU 1UF 20% 6.3V 0603
Duomenų lapai: 1.NFM18PS105D0J3D.pdf2.NFM18PS105D0J3D.pdf
  • Pranešimas
NFM18PS105D0J3D specifikacijos
Dalies numeris NFM18PS105D0J3D Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas CAP FEEDTHRU 1UF 20% 6.3V 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2079137 pcs Duomenų lapas 1.NFM18PS105D0J3D.pdf2.NFM18PS105D0J3D.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Tolerancija ±20%
Sriegio dydis - Temperatūros koeficientas -
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija EMIFIL®, NFM18
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric), 3 PC Pad Kiti vardai 490-13394-2
NFM18PS105D0J3D-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įterpimo nuostolis -
Aukštis (maks.) 0.028" (0.70mm) Išsamus aprašymas 1µF Feed Through Capacitor 6.3V 2A 30 mOhm 0603 (1608 Metric), 3 PC Pad
DC rezistorius (DCR) (maks.) 30 mOhm Dabartinis 2A
Talpa 1µF