NFM15CC223C1C3D
Murata ElectronicsMurata Electronics
NFM15CC223C1C3D Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NFM15CC223C1C3D
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas CAP FEEDTHRU 0.022UF 16V 0402
Duomenų lapai: 1.NFM15CC223C1C3D.pdf2.NFM15CC223C1C3D.pdf3.NFM15CC223C1C3D.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
NFM15CC223C1C3D specifikacijos
Dalies numeris NFM15CC223C1C3D Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas CAP FEEDTHRU 0.022UF 16V 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Sriegio dydis - Temperatūros koeficientas -
Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija EMIFIL®, NFM15
Reitingai - Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Kiti vardai 490-16918-6
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įterpimo nuostolis -
Aukštis (maks.) 0.020" (0.50mm) Išsamus aprašymas 0.022µF Feed Through Capacitor 16V 1A 40 mOhm 0402 (1005 Metric)
DC rezistorius (DCR) (maks.) 40 mOhm Dabartinis 1A
Talpa 0.022µF