NFL18ST307X1C3D
Murata ElectronicsMurata Electronics
NFL18ST307X1C3D Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NFL18ST307X1C3D
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas FILTER LC(T) 62NH/18PF SMD
Duomenų lapai: 1.NFL18ST307X1C3D.pdf2.NFL18ST307X1C3D.pdf3.NFL18ST307X1C3D.pdf
  • Pranešimas
NFL18ST307X1C3D specifikacijos
Dalies numeris NFL18ST307X1C3D Gamintojas Murata Electronics
Įtampa - Įvertinta 16V Vertybės L = 62nH, C = 18pF
Įveskite Low Pass Technologija LC (T-Type)
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija EMIFIL®, NFL18
Atsparumas - kanalas (omai) 1.8 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric), 3 PC Pad Kiti vardai 490-2530-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Kanalų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis 0.035" (0.90mm) Filtruoti užsakymą 3rd
ESD apsauga No Išsamus aprašymas LC (T-Type) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel L = 62nH, C = 18pF 200mA 0603 (1608 Metric), 3 PC Pad
Dabartinis 200mA Centras / atmetimo dažnis 300MHz (Cutoff)