NFE61HT102F2A9L
Murata ElectronicsMurata Electronics
NFE61HT102F2A9L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NFE61HT102F2A9L
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas FILTER LC(T) 1000PF SMD
Duomenų lapai: 1.NFE61HT102F2A9L.pdf2.NFE61HT102F2A9L.pdf
  • Pranešimas
NFE61HT102F2A9L specifikacijos
Dalies numeris NFE61HT102F2A9L Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas FILTER LC(T) 1000PF SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 102565 pcs Duomenų lapas 1.NFE61HT102F2A9L.pdf2.NFE61HT102F2A9L.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Vertybės C = 1000pF
Įveskite Low Pass Technologija LC (T-Type)
Dydis / Matmenys 0.268" L x 0.063" W (6.80mm x 1.60mm) Serija EMIFIL®, NFE61
Atsparumas - kanalas (omai) - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2706 (6816 Metric), 3 PC Pad Kiti vardai 490-6949-2
NFE61HT102F2A9L-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Kanalų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis 0.075" (1.90mm) Filtruoti užsakymą 3rd
ESD apsauga No Išsamus aprašymas LC (T-Type) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 1000pF 2A 2706 (6816 Metric), 3 PC Pad
Dabartinis 2A Centras / atmetimo dažnis -