NCP18XM331J03RB
Murata ElectronicsMurata Electronics
NCP18XM331J03RB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NCP18XM331J03RB
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas THERMISTOR NTC 330OHM 3500K 0603
Duomenų lapai: NCP18XM331J03RB.pdf
  • Pranešimas
NCP18XM331J03RB specifikacijos
Dalies numeris NCP18XM331J03RB Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas THERMISTOR NTC 330OHM 3500K 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1008740 pcs Duomenų lapas NCP18XM331J03RB.pdf
Serija NCP18 Atsparumas Oma @ 25 ° C 330
Atsparumo tolerancija ±5% Maitinimas - maks 100mW
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric)
Kiti vardai 490-2438-2 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks Ilgis - laidų viela -
B25 / 85 3545K B25 / 75 -
B25 / 50 3500K B25 / 100 3560K
B0 / 50 - B vertės tolerancija ±3%