NCP15XM331E03RC
Murata ElectronicsMurata Electronics
NCP15XM331E03RC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NCP15XM331E03RC
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas THERMISTOR NTC 330OHM 3500K 0402
Duomenų lapai: 1.NCP15XM331E03RC.pdf2.NCP15XM331E03RC.pdf
  • Pranešimas
NCP15XM331E03RC specifikacijos
Dalies numeris NCP15XM331E03RC Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas THERMISTOR NTC 330OHM 3500K 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1458677 pcs Duomenų lapas 1.NCP15XM331E03RC.pdf2.NCP15XM331E03RC.pdf
Serija NCP15 Atsparumas Oma @ 25 ° C 330
Atsparumo tolerancija ±3% Maitinimas - maks 100mW
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
Ilgis - laidų viela - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Išsamus aprašymas NTC Thermistor 330 0402 (1005 Metric) B25 / 85 3545K
B25 / 75 - B25 / 50 3500K
B25 / 100 3560K B0 / 50 -
B vertės tolerancija ±3%