LXDC2HL10A-080
Murata ElectronicsMurata Electronics
LXDC2HL10A-080 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LXDC2HL10A-080
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 1V 600MA
Duomenų lapai: LXDC2HL10A-080.pdf
  • Pranešimas
LXDC2HL10A-080 specifikacijos
Dalies numeris LXDC2HL10A-080 Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas DC DC CONVERTER 1V 600MA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 67093 pcs Duomenų lapas LXDC2HL10A-080.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 1V
Įtampa - įėjimas (min.) 2.3V Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Įveskite Non-Isolated PoL Module Dydis / Matmenys 0.10" L x 0.08" W x 0.04" H (2.5mm x 2.0mm x 1.1mm)
Serija LXDC2HL Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD Module Kiti vardai 490-5788-2
LXDC2HL10A080
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos OCP, UVLO
Efektyvumas 78% Išsamus aprašymas Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 1V 600mA 2.3V - 5.5V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 600mA Valdymo funkcijos Enable, Active High