LQW2UAS47NJ00L
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQW2UAS47NJ00L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LQW2UAS47NJ00L
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas FIXED IND 47NH 1A 160 MOHM SMD
Duomenų lapai: 1.LQW2UAS47NJ00L.pdf2.LQW2UAS47NJ00L.pdf3.LQW2UAS47NJ00L.pdf
  • Pranešimas
LQW2UAS47NJ00L specifikacijos
Dalies numeris LQW2UAS47NJ00L Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas FIXED IND 47NH 1A 160 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 895011 pcs Duomenų lapas 1.LQW2UAS47NJ00L.pdf2.LQW2UAS47NJ00L.pdf3.LQW2UAS47NJ00L.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas 1008 (2520 Metric) Dydis / Matmenys 0.103" L x 0.096" W (2.62mm x 2.45mm)
Ekranavimas Unshielded Serija LQW2
Reitingai - Q @ Freq 65 @ 350MHz
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1008 (2520 Metric)
Kiti vardai 490-5687-2 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Air Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 50MHz
Induktyvumas 47nH Aukštis - sėdi (maks.) 0.080" (2.03mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 1.5GHz Išsamus aprašymas 47nH Unshielded Wirewound Inductor 1A 160 mOhm Max 1008 (2520 Metric)
DC rezistorius (DCR) 160 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 1A