LQW2BAS82NJ00L
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQW2BAS82NJ00L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LQW2BAS82NJ00L
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas FIXED IND 82NH 400MA 420 MOHM
Duomenų lapai: 1.LQW2BAS82NJ00L.pdf2.LQW2BAS82NJ00L.pdf3.LQW2BAS82NJ00L.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
LQW2BAS82NJ00L specifikacijos
Dalies numeris LQW2BAS82NJ00L Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas FIXED IND 82NH 400MA 420 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 502311 pcs Duomenų lapas 1.LQW2BAS82NJ00L.pdf2.LQW2BAS82NJ00L.pdf3.LQW2BAS82NJ00L.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.082" L x 0.060" W (2.09mm x 1.53mm)
Ekranavimas Unshielded Serija LQW2
Reitingai - Q @ Freq 65 @ 500MHz
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 0805 (2015 Metric)
Kiti vardai 490-5662-1 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Air Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 150MHz
Induktyvumas 82nH Aukštis - sėdi (maks.) 0.060" (1.52mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 1.33GHz Išsamus aprašymas 82nH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 420 mOhm Max 0805 (2015 Metric)
DC rezistorius (DCR) 420 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 400mA