LQW2BAS18NJ00L
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQW2BAS18NJ00L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LQW2BAS18NJ00L
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas FIXED IND 18NH 600MA 200 MOHM
Duomenų lapai: 1.LQW2BAS18NJ00L.pdf2.LQW2BAS18NJ00L.pdf3.LQW2BAS18NJ00L.pdf
  • Pranešimas
LQW2BAS18NJ00L specifikacijos
Dalies numeris LQW2BAS18NJ00L Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas FIXED IND 18NH 600MA 200 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 993842 pcs Duomenų lapas 1.LQW2BAS18NJ00L.pdf2.LQW2BAS18NJ00L.pdf3.LQW2BAS18NJ00L.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.082" L x 0.060" W (2.09mm x 1.53mm)
Ekranavimas Unshielded Serija LQW2
Reitingai - Q @ Freq 50 @ 500MHz
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0805 (2015 Metric)
Kiti vardai 490-5651-2 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Air Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 250MHz
Induktyvumas 18nH Aukštis - sėdi (maks.) 0.060" (1.52mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 3.1GHz Išsamus aprašymas 18nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 200 mOhm Max 0805 (2015 Metric)
DC rezistorius (DCR) 200 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 600mA