LQP15MN2N4B02D
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQP15MN2N4B02D Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LQP15MN2N4B02D
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas FIXED IND 2.4NH 220MA 300 MOHM
Duomenų lapai: 1.LQP15MN2N4B02D.pdf2.LQP15MN2N4B02D.pdf
  • Pranešimas
LQP15MN2N4B02D specifikacijos
Dalies numeris LQP15MN2N4B02D Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas FIXED IND 2.4NH 220MA 300 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1309170 pcs Duomenų lapas 1.LQP15MN2N4B02D.pdf2.LQP15MN2N4B02D.pdf
Įveskite Thin Film Tolerancija ±0.1nH
Tiekėjo prietaisų paketas 0402 (1005 Metric) Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Ekranavimas Unshielded Serija LQP15
Reitingai - Q @ Freq 13 @ 500MHz
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric)
Kiti vardai 490-6753-2
LQP15MN2N4B02D-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Non-Magnetic Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 500MHz
Induktyvumas 2.4nH Aukštis - sėdi (maks.) 0.018" (0.45mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 6GHz Išsamus aprašymas 2.4nH Unshielded Thin Film Inductor 220mA 300 mOhm Max 0402 (1005 Metric)
DC rezistorius (DCR) 300 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 220mA