LQP03TN2N3B02D
Murata Electronics North AmericaMurata Electronics North America
LQP03TN2N3B02D Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LQP03TN2N3B02D
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas FIXED IND 2.3NH 500MA 200 MOHM
Duomenų lapai: 1.LQP03TN2N3B02D.pdf2.LQP03TN2N3B02D.pdf3.LQP03TN2N3B02D.pdf
  • Pranešimas
LQP03TN2N3B02D specifikacijos
Dalies numeris LQP03TN2N3B02D Gamintojas Murata Electronics North America
apibūdinimas FIXED IND 2.3NH 500MA 200 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - suskirstymas 0201 (0603 Metric) Naudojimas Unshielded
Įveskite Thin Film Dydis / Matmenys 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Serija LQP03 RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Reitingai - Polarizacija 0201 (0603 Metric)
Kiti vardai 490-12967-2
LQP03TN2N3B02
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks Gamintojo kodas LQP03TN2N3B02D
Aukštis - sėdi (maks.) 0.013" (0.33mm) Aparatinės įrangos tipas 2.3nH
Dažnumas - testas 10GHz Dažnis - savarankiškas rezonansas 200 mOhm Max
Išplėstas aprašymas 2.3nH Unshielded Thin Film Inductor 500mA 200 mOhm Max 0201 (0603 Metric) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±0.1nH
Skersmuo - pečių 14 @ 500MHz apibūdinimas FIXED IND 2.3NH 500MA 200 MOHM
Delsimo laikas 500MHz DC rezistorius (DCR) -
Dabartinis įvertinimas 500mA Dabartinis - sodrumas Non-Magnetic