LQP02TN2N8C02D
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQP02TN2N8C02D Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LQP02TN2N8C02D
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas FIXED IND 2.8NH 200MA 1.1 OHM
Duomenų lapai: 1.LQP02TN2N8C02D.pdf2.LQP02TN2N8C02D.pdf3.LQP02TN2N8C02D.pdf
  • Pranešimas
LQP02TN2N8C02D specifikacijos
Dalies numeris LQP02TN2N8C02D Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas FIXED IND 2.8NH 200MA 1.1 OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įveskite - Tolerancija ±0.2nH
Tiekėjo prietaisų paketas 01005 (0402 Metric) Dydis / Matmenys 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Ekranavimas Unshielded Serija LQP02
Reitingai - Q @ Freq 8 @ 500MHz
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 01005 (0402 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Non-Magnetic
Induktyvumo dažnumas - bandymas 500MHz Induktyvumas 2.8nH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.009" (0.23mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas 6GHz
Išsamus aprašymas 2.8nH Unshielded Inductor 200mA 1.1 Ohm Max 01005 (0402 Metric) DC rezistorius (DCR) 1.1 Ohm Max
Dabartinis įvertinimas 200mA Dabartinis - sodrumas -