LQM2MPN2R2MG0L
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQM2MPN2R2MG0L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LQM2MPN2R2MG0L
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas FIXED IND 2.2UH 1.2A 138 MOHM
Duomenų lapai: 1.LQM2MPN2R2MG0L.pdf2.LQM2MPN2R2MG0L.pdf3.LQM2MPN2R2MG0L.pdf4.LQM2MPN2R2MG0L.pdf
  • Pranešimas
LQM2MPN2R2MG0L specifikacijos
Dalies numeris LQM2MPN2R2MG0L Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas FIXED IND 2.2UH 1.2A 138 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įveskite Multilayer Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 (2012 Metric) Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Ekranavimas Shielded Serija LQM2
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric)
Kiti vardai 490-12072-2
LQM2MPN2R2MG0L-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1MHz
Induktyvumas 2.2µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.039" (1.00mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 40MHz Išsamus aprašymas 2.2µH Shielded Multilayer Inductor 1.2A 138 mOhm Max 0805 (2012 Metric)
DC rezistorius (DCR) 138 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 1.2A