LQM18PZ2R2MFHD
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQM18PZ2R2MFHD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LQM18PZ2R2MFHD
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas FIXED IND 2.2UH 700MA 470 MOHM
Duomenų lapai: 1.LQM18PZ2R2MFHD.pdf2.LQM18PZ2R2MFHD.pdf3.LQM18PZ2R2MFHD.pdf
  • Pranešimas
LQM18PZ2R2MFHD specifikacijos
Dalies numeris LQM18PZ2R2MFHD Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas FIXED IND 2.2UH 700MA 470 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 490165 pcs Duomenų lapas 1.LQM18PZ2R2MFHD.pdf2.LQM18PZ2R2MFHD.pdf3.LQM18PZ2R2MFHD.pdf
Įveskite Multilayer Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas 0603 (1608 Metric) Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Ekranavimas Shielded Serija LQM18
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai 490-15982-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
Induktyvumo dažnumas - bandymas 1MHz Induktyvumas 2.2µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.037" (0.95mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas 80MHz
Išsamus aprašymas 2.2µH Shielded Multilayer Inductor 700mA 470 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC rezistorius (DCR) 470 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 700mA Dabartinis - sodrumas 300mA