LQM18FN2R2M00D
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQM18FN2R2M00D Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LQM18FN2R2M00D
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas FIXED IND 2.2UH 120MA 400 MOHM
Duomenų lapai: 1.LQM18FN2R2M00D.pdf2.LQM18FN2R2M00D.pdf
  • Pranešimas
LQM18FN2R2M00D specifikacijos
Dalies numeris LQM18FN2R2M00D Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas FIXED IND 2.2UH 120MA 400 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1765103 pcs Duomenų lapas 1.LQM18FN2R2M00D.pdf2.LQM18FN2R2M00D.pdf
Įveskite Multilayer Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas 0603 (1608 Metric) Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Ekranavimas Shielded Serija LQM18
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric)
Kiti vardai 490-4023-2 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1MHz
Induktyvumas 2.2µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 80MHz Išsamus aprašymas 2.2µH Shielded Multilayer Inductor 120mA 520 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC rezistorius (DCR) 520 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 120mA
Dabartinis - sodrumas 120mA