LQH55DN2R2M03L
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQH55DN2R2M03L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LQH55DN2R2M03L
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas FIXED IND 2.2UH 3.2A 29 MOHM SMD
Duomenų lapai: 1.LQH55DN2R2M03L.pdf2.LQH55DN2R2M03L.pdf3.LQH55DN2R2M03L.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
350 pcs
700 pcs
  • Pranešimas
LQH55DN2R2M03L specifikacijos
Dalies numeris LQH55DN2R2M03L Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas FIXED IND 2.2UH 3.2A 29 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 81662 pcs Duomenų lapas 1.LQH55DN2R2M03L.pdf2.LQH55DN2R2M03L.pdf3.LQH55DN2R2M03L.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Ekranavimas Unshielded Serija LQH55
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2220 (5750 Metric)
Kiti vardai 490-10762-2
LQH55DN2R2M03L-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 80°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1MHz
Induktyvumas 2.2µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.197" (5.00mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 80MHz Išsamus aprašymas 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 3.2A 40.6 mOhm Max 2220 (5750 Metric)
DC rezistorius (DCR) 40.6 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 3.2A