LQH32NH331J23L
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQH32NH331J23L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LQH32NH331J23L
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas 1210 (3225) 2.0 0.2MM T 330UH5%
Duomenų lapai: 1.LQH32NH331J23L.pdf2.LQH32NH331J23L.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
LQH32NH331J23L specifikacijos
Dalies numeris LQH32NH331J23L Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas 1210 (3225) 2.0 0.2MM T 330UH5% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 344008 pcs Duomenų lapas 1.LQH32NH331J23L.pdf2.LQH32NH331J23L.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas 1210 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ekranavimas Unshielded Serija LQH32
Reitingai AEC-Q200 Q @ Freq 50 @ 1MHz
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 490-17370-1 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1MHz
Induktyvumas 330µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.087" (2.20mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 5MHz funkcijos -
Išsamus aprašymas 330µH Unshielded Wirewound Inductor 50mA 11 Ohm Nonstandard DC rezistorius (DCR) 11 Ohm
Dabartinis įvertinimas 50mA Dabartinis - sodrumas -