LQH32MN2R2K23L
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQH32MN2R2K23L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LQH32MN2R2K23L
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas FIXED IND 2.2UH 370MA 800 MOHM
Duomenų lapai: 1.LQH32MN2R2K23L.pdf2.LQH32MN2R2K23L.pdf3.LQH32MN2R2K23L.pdf4.LQH32MN2R2K23L.pdf
  • Pranešimas
LQH32MN2R2K23L specifikacijos
Dalies numeris LQH32MN2R2K23L Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas FIXED IND 2.2UH 370MA 800 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas 1210 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ekranavimas Unshielded Serija LQH32
Reitingai - Q @ Freq 20 @ 1MHz
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 490-2501-2 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1MHz
Induktyvumas 2.2µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.087" (2.20mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 50MHz Išsamus aprašymas 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 370mA 800 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 800 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 370mA