LQH32DN2R2M53L
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQH32DN2R2M53L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LQH32DN2R2M53L
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas FIXED IND 2.2UH 790MA 117 MOHM
Duomenų lapai: LQH32DN2R2M53L.pdf
  • Pranešimas
LQH32DN2R2M53L specifikacijos
Dalies numeris LQH32DN2R2M53L Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas FIXED IND 2.2UH 790MA 117 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 492571 pcs Duomenų lapas LQH32DN2R2M53L.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas 1210 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ekranavimas Unshielded Serija LQH32
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 490-9912-2 Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1MHz
Induktyvumas 2.2µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.067" (1.70mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 64MHz Išsamus aprašymas 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 790mA 117 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 117 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 790mA
Dabartinis - sodrumas 790mA