LQH2MPZ1R5NGRL
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQH2MPZ1R5NGRL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LQH2MPZ1R5NGRL
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas FIXED IND 1.5UH 790MA 384 MOHM
Duomenų lapai: 1.LQH2MPZ1R5NGRL.pdf2.LQH2MPZ1R5NGRL.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
LQH2MPZ1R5NGRL specifikacijos
Dalies numeris LQH2MPZ1R5NGRL Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas FIXED IND 1.5UH 790MA 384 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 414724 pcs Duomenų lapas 1.LQH2MPZ1R5NGRL.pdf2.LQH2MPZ1R5NGRL.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±30%
Tiekėjo prietaisų paketas 0806 (2016 Metric) Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Ekranavimas Shielded Serija LQH2
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 0806 (2016 Metric) Kiti vardai 490-15927-6
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
Induktyvumo dažnumas - bandymas 1MHz Induktyvumas 1.5µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.037" (0.95mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas 60MHz
Išsamus aprašymas 1.5µH Shielded Wirewound Inductor 790mA 384 mOhm Max 0806 (2016 Metric) DC rezistorius (DCR) 384 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 790mA Dabartinis - sodrumas 1.33A