LQH2HPZ1R2NJRL
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQH2HPZ1R2NJRL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LQH2HPZ1R2NJRL
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas FIXED IND 1.2UH 2.07A 66 MOHM
Duomenų lapai: 1.LQH2HPZ1R2NJRL.pdf2.LQH2HPZ1R2NJRL.pdf
  • Pranešimas
LQH2HPZ1R2NJRL specifikacijos
Dalies numeris LQH2HPZ1R2NJRL Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas FIXED IND 1.2UH 2.07A 66 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 429159 pcs Duomenų lapas 1.LQH2HPZ1R2NJRL.pdf2.LQH2HPZ1R2NJRL.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±30%
Tiekėjo prietaisų paketas 1008 (2520 Metric) Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Ekranavimas Shielded Serija LQH2
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1008 (2520 Metric) Kiti vardai 490-15893-2
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
Induktyvumo dažnumas - bandymas 1MHz Induktyvumas 1.2µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.039" (1.00mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas 100MHz
Išsamus aprašymas 1.2µH Shielded Wirewound Inductor 2.07A 66 mOhm Max 1008 (2520 Metric) DC rezistorius (DCR) 66 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 2.07A Dabartinis - sodrumas 2.45A