LLL317R71C474MA01L
Murata ElectronicsMurata Electronics
LLL317R71C474MA01L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LLL317R71C474MA01L
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas CAP CER 0.47UF 16V X7R 0612
Duomenų lapai: 1.LLL317R71C474MA01L.pdf2.LLL317R71C474MA01L.pdf3.LLL317R71C474MA01L.pdf
  • Pranešimas
LLL317R71C474MA01L specifikacijos
Dalies numeris LLL317R71C474MA01L Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas CAP CER 0.47UF 16V X7R 0612 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.032" (0.80mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm) Serija LLL
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0612 (1632 Metric) Kiti vardai 490-4385-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL (Reverse Geometry)
Išsamus aprašymas 0.47µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 0612 (1632 Metric) Talpa 0.47µF