LFD21859MDP1A049
Murata ElectronicsMurata Electronics
Murata Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LFD21859MDP1A049
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas RF DIPLEXER 859MHZ/1.92GHZ 0805
Duomenų lapai: 1.LFD21859MDP1A049.pdf2.LFD21859MDP1A049.pdf
  • Pranešimas
LFD21859MDP1A049 specifikacijos
Dalies numeris LFD21859MDP1A049 Gamintojas Murata Electronics
Galimas kiekis 5773 pcs Duomenų lapas 1.LFD21859MDP1A049.pdf2.LFD21859MDP1A049.pdf
Serija - Grąžinimo nuostolis (žemos juostos / didelio juostos) -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric), 8 PC Pad
Kiti vardai 490-8596-1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Žemo dažnio slopinimas (min / max dB) 19.00dB / -
Dažnių juostos (žemas / aukštas) 824MHz ~ 894MHz / 1.85GHz ~ 1.99GHz Išsamus aprašymas RF Diplexor 824MHz ~ 894MHz / 1.85GHz ~ 1.99GHz 0805 (2012 Metric), 8 PC Pad