KCM55WR7YA336MH01K
Murata ElectronicsMurata Electronics
KCM55WR7YA336MH01K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KCM55WR7YA336MH01K
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas CAP CER 33UF 35V X7R SMD
Duomenų lapai: 1.KCM55WR7YA336MH01K.pdf2.KCM55WR7YA336MH01K.pdf3.KCM55WR7YA336MH01K.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
KCM55WR7YA336MH01K specifikacijos
Dalies numeris KCM55WR7YA336MH01K Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas CAP CER 33UF 35V X7R SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.264" (6.70mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.240" L x 0.209" W (6.10mm x 5.30mm) Serija KCM
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Stacked SMD, 2 J-Lead Kiti vardai 490-5834-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius J-Lead
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 33µF ±20% 35V Ceramic Capacitor X7R Stacked SMD, 2 J-Lead
Talpa 33µF Programos Automotive, Boardflex Sensitive