GRM2197U1H162JZ01D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GRM2197U1H162JZ01D Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GRM2197U1H162JZ01D
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas CAP CER 1600PF 50V U2J 0805
Duomenų lapai: GRM2197U1H162JZ01D.pdf
  • Pranešimas
GRM2197U1H162JZ01D specifikacijos
Dalies numeris GRM2197U1H162JZ01D Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas CAP CER 1600PF 50V U2J 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4314 pcs Duomenų lapas GRM2197U1H162JZ01D.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.037" (0.95mm) Temperatūros koeficientas U2J
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija GRM
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
funkcijos - Išsamus aprašymas 1600pF ±5% 50V Ceramic Capacitor U2J 0805 (2012 Metric)
Talpa 1600pF Programos General Purpose